Masáže

 
 

Klasická masáž

Patrí medzi základné liečebné prostriedky a má vynikajúce liečebné účinky. Stimuluje krvný obeh a lymfatický systém, napomáha vyplavovaniu toxínov z tela a blahodárne pôsobí aj na nervový systém a celkový stav organizmu.

Viac


 

Športová masáž

Využívajú ju najmä športovci počas prípravy na športový výkon. Cieľom je dopomôcť športovcovi dosiahnuť maximálny výkon a zároveň urýchliť proces regenerácie organizmu.

Viac


 

Relaxačná masáž

Veľmi uvoľňujúca a vhodná najmä pri bolestiach chrbta a celého tela, ktoré vznikajú následkom každodenného preťaženia a stresovania organizmu. Masáž celého tela pomocou vonného oleja intenzívne pôsobí proti stresu, depresii a únave celého organizmu, má upokojujúci účinok.

Viac


 

Manuálna lymfodrenáž

Je to jemná, ale účinná technika, pozostávajúca z pomalých opakujúcich sa pohybov. Lymfatickou masážou sa urýchľuje odplavovanie toxínov a nečistôt z tela, znižuje sa hromadenie vody, zlepšujú sa telesné funkcie a celkovo sa posilňuje imunitný systém.

Viac


 

Dornova metóda Plus

Je to manuálna terapia, ktorá sa používa pri bolestiach chrbtice, kĺbov a pri rôznych poruchách spojených s nesprávnym držaním tela. Pomocou tejto metódy sa posunuté kĺby a stavce jemným tlakom palca alebo celej ruky uvádzajú do správnej polohy.

Viac


 

Breussova masáž

Vysoko energetická masáž, ktorá uvoľňuje telesné i psychické blokády. Používa sa olej z Ľubovníka, ktorý má schopnosť preniknúť do hlbokých štruktúr, a tak uvoľniť svalstvo a regenerovať medzistavcové platničky. Blahodárne pôsobí aj na nervový systém.

Viac


 

Bankovanie

Bankovanie je veľmi stará metóda ozdravovania organizmu. Táto metóda má silný detoxikačný účinok, tiež slúži na uvoľňovanie stuhnutých svalov a má vplyv na vnútorné orgány.

Viac


 

Moxovanie

Je to liečebná metóda tradičnej čínskej medicíny, pri ktorej využívame teplo, ktoré sa tvorí pomalým horením zmesi bylín (Paliny) . Dochádza k prehriatiu a uvoľneniu jednotlivých častí tela.

Viac


 

Tejpovanie

Tejping = páskovanie je zamerané na zlepšenie a zaistenie pohybov kĺbu bez zhoršenia pohybového aparátu, na prevenciu pred poranením a na zlepšenie stavu pohybového aparátu. Počas športovania chráni pred zranením a opakovaným zranením, pomáha odľahčiť tiaž, odstrániť bolesť.

Viac


 
 

Zasľúbený svet relaxu

Objavte liečivú silu sauny